Výroba

Originální šperky

Brněnská zlatnická dílna Zdeňka Sokopa je místem, kde již léta vznikají zcela originální šperky  – snubní prsteny, zásnubní prsteny, náušnice i přívěsky. Sériová výroba je důležitá v továrnách, ale na místě pravé zlatnické tradice se každý jednotlivý šperk stává nezaměnitelným originálem.

Zlaté korunky

Naše tvořivost a řemeslná dovednost tak dává vzniknout netradičním šperkům, které nepostrádají odvahu, humor, svéráz a navíc i zcela zvláštní osobitost.

Přijďte se svým nápadem na zlatý šperk do naší dílny na adrese Soběšická 2, Brno - Husovice. Pomůžeme Vám sny o originálním šperku přetavit v hmatatelnou skutečnost. A v případě, že si nejste jisti, zda Vaše fantazie není přece jen příliš odvážná, rádi posoudíme možnosti výroby a případně Vám poradíme, jak najít průsečík mezi smělým snem a fyzikálními zákony, které výrobu a nošení originálních šperků přece jen někdy limitují. Navíc, cena zlatých šperků z naší dílny Vás jistě nezklame.

Ukázky originálních šperků

Zlatý přívěsek znázorňující molekulu THC

Zlatý přívěsek znázorňující molekulu THC.

Sada zlatých panáčků (přívěsky na krk)

Sada zlatých panáčků (přívěsky na krk).

Zlatý přívěsek fidget spinner

Zlatý přívěsek fidget spinner je originál, ať už se roztočí na krku Vaší ratolesti či třeba i dospělé ženy, která se rozhodne zdůraznit svěží vkus a nestárnoucí odvahu.

Hranaté snubní prsteny

Hranaté snubní prsteny.