Výroba

Náušnice s diamanty

Diamantové (briliantové) náušnice jsou ideální ozdobou každé ženy, která chce podtrhnout svůj půvab, výjimečnou osobnost a mimořádný charakter. Zároveň náušnice s diamanty představují zvláštní příležitost, jak formou daru vyjádřit ctěné partnerce či manželce hloubku skutečných mužských citů, které mohou být lety broušeny do skvostného tvaru stejně jako třpytící se diamant zasazený v těchto náušnicích.

Náušnice s diamantem (briliantem) 0,3 karátu

Naše brněnská zlatnická dílna má mnohaleté zkušenosti s výrobou šperků, nevyjímaje i velmi cenné páry náušnic s diamanty (brilianty) zhotovené na zakázku. Vyrábíme zcela originální a často i netradiční náušnice z bílého, žlutého i růžového zlata, popřípadě z kombinací těchto vzácných kovů.

Náušnice rovněž symbolicky zdůrazňují sluchový orgán, a tedy i důležitou schopnost naslouchat a porozumět protějšku. Nezapomeňte tedy, že pokud se rozhodnete pořídit své lásce zlaté náušnice, případně doplněné i cenným diamantem, dáváte tak najevo, jak mnoho si ceníte vzájemného porozumění.

Kouzlo pravého originálu začíná v místě, kde najdete tradiční ruční nástroje, židli a skutečný stůl řemeslného zlatníka. Výroba náušnic probíhá v dílně na adrese Soběšická 2, Brno - Husovice, kam za námi můžete také osobně přijít. Na místě upřesníme Vaše přání, případně požadavky na diamant (briliant), a posléze sdělíme též cenu náušnic, která Vás jistě nezklame.

Náušnice s diamantem (briliantem) 0,3 karátu

Více ukázek v galeriizde