Výroba

Originální snubní prsteny

Hledáte pár originálních snubních prstenů? Brněnská zlatnická dílna Zdeňka Sokopa se specializuje na tradiční ruční výrobu snubních prstenů již mnoho let. Pomůžeme Vám najít a zhotovit ideální pár zlatých kroužků, které dokážou manželský pár provázet po celý život. V případě zájmu pro dámský snubní prsten pomůžeme též vybrat i vhodný kámen (diamant či jiný drahokam).

Originální snubní prsteny

Jsme schopni na zakázku vyrobit klasické snubní prsteny, ale i skutečně prvotřídní a zcela originální luxusní modely, které se stanou pravým synonymem pro Vaše vzácné manželství. Každému páru snubních prstenů, které v naší dílně vyrábíme, se snažíme zároveň vdechnout jedinečnou auru, která je pro ruční práci typická.

Kvalita pramenící ze zlatnické tradice, která jméno Sokop provází již druhou generaci, je pro nás nepominutelným závazkem. Na kvalitu snubních prstenů i diamantů z našeho brněnského zlatnictví se proto můžete vždy spolehnout.

Soběšická 2, Brno - Husovice, kam za námi můžete také osobně přijít. Na místě upřesníme Vaše přání, případně požadavky na diamant (briliant), a posléze sdělíme též i cenu snubního prstenu, která Vás jistě nezklame.

Snubní prsteny ze žlutého a růžového zlata
Originální snubní prsteny

Více ukázek v galerii zde