Výroba

Originální zásnubní prsteny s diamantem

Hledáte originální zásnubní prsten s malým briliantem, případně výjimečný zásnubní prsten s větším diamantem, který se stane osobitým pojítkem Vaší hluboké lásky? Brněnská zlatnická dílna Zdeňka Sokopa je pak správným místem, kde můžete takový prsten pro zásnuby pořídit.

Zásnubní prstenu s diamantem (briliantem) 0,6 karátu

Jsme schopni na zakázku vyrobit klasické prsteny, netradiční modely, ale i velmi luxusní varianty zásnubních prstenů s diamantem (briliantem), které doprovází nejlepší certifikáty GIA nebo IGI.

Diamantový zásnubní prsten zhotovujeme vždy podle přání našeho zákazníka s tím, že v případě zvláště originálních požadavků rovněž dotváříme celkovou představu i vlastní invencí. Společně tak vzniká jedinečný zásnubní šperk, pravý klenot lásky, který dokáže vztah partnerů vystihnout a trvale zosobnit.

Traduje se, že "diamanty jsou věčné", a proto mají v zásnubním prstenu symbolizovat nepomíjivost partnerského vztahu. K výrobě se proto stavíme rovněž tak, aby hotový prsten představoval skutečný originál a zároveň kus poctivého řemesla, který přečká i náročné chvíle, jež s sebou život přináší.

Ruční výroba zásnubních prstenů probíhá v dílně na adrese Soběšická 2, Brno - Husovice, kam za námi můžete také osobně přijít. Na místě upřesníme Vaše přání, případně požadavky na diamant (briliant), a posléze sdělíme též cenu zásnubního prstenu, která Vás jistě nezklame.

Certifikát k zásnubnímu prstenu s diamantem (briliantem)

Více ukázek v galerii zde